آخرین خبرها
خانه / اقدامات وپیگیری ها

اقدامات وپیگیری ها

کلنگ گازرسانی خاش به زمین زده شد

با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسؤولان کلنگ گازرسانی خاش به زمین زده شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مهندس علی کرد ، احمدعلی موهبتی پیش از ظهر امروز در مراسم کلنگ زنی گازرسانی به خاش اظهار داشت: زیرساخت هایی مثل گاز، آب، برق و سایر خدمات برای توسعه ... ادامه مطلب »

وزارت نفت سهمیه گاز مردم را کاهش داده است/ آغاز سرما و افزایش مشکلات مردم مناطق مرزی

نماینده مردم خاش، نصرت آباد، میرجاوه، کورین در مجلس گفت: همزمان با کاهش شدید دمای هوا و نیاز جدی مردم به منابع انرژی برای راه اندازی سیستم‌های گرمایشی، ساکنین مناطق مرزی به دلیل کاهش سهمیه گاز با مشکلات فراوانی در حوزه تامین سوخت مواجه شده اند. علی کرد، در رابطه ... ادامه مطلب »

بیماری‌های تنفسی، لغو پروازها و مسدود شدن جاده‌ها پیامد طوفان ریزگرد‌ها / سیستان در مسیر مهاجرت و خالی شدن از سکنه

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: عدم توجه به ریزگرد‌ها و ماسه‌های بادی باعث شده، مردم به دلیل سختی زندگی و بیکاری، روستا‌ها را تخلیه و به شهرها مهاجرت کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم خاش وی در رابطه با وضعیت آلودگی هوا و بروز طوفان شن در استان ... ادامه مطلب »

با پیگیری های نماینده مردم خاش وزیر کشور با ارتقاء ده رئیس به شهر موافقت کرد

با پیگیری های نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی وزیر کشور با تبدیل روستای ده رئيس به شهر موافقت کرد دکتر رحمانی فضلی در ابلاغیه‌ای به محبي استاندار سيستان و بلوچستان با تبدیل روستای ده رئيس مرکز بخش ايرندگان شهرستان خاش به شهر موافقت کرد. به گزارش پایگاه اطلاع ... ادامه مطلب »

لوایح چهار قلو عامل تضعیف کشور/FATF مغایر با آرمان های امام است

خاش – نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی با اعلام مخالفت خود نسبت به لوایح چهارگانه گفت: الحاق به (FATF) سبب تضعیف قدرت کشور می شود. بگزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم خاش وی  در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: لوایح اصلاح قانون پولشویی در کشور، یپوستن کشور ایران به ... ادامه مطلب »

تیم اقتصادی دولت در حمایت از کالای ایرانی قوی عمل کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس سیاست‌ها و عملکرد وزارت کشور، وزارت اقتصاد و دارایی و وزارت صنعت، معدن و تجارت را اشتباه دانست و گفت: برنامه‌های این سه وزارتخانه در زمینه حمایت از کالاهای داخلی، کارشناسی شده نیست؛ لذا باید تلاش کنند تا صرفا کالاهای ضروری که نظیر آنها در داخل ... ادامه مطلب »

حمیدالدین یوسفی فرماندار خاش شد

خاش نقطه آغاز تغییر فرمانداران سیستان و بلوچستان با حضور مسئولان،حمیدالدین یوسفی به عنوان فرماندار خاش معرفی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم خاش بنقل از خبرگزاری فارس از خاش محمدهادی مرعشی ظهر امروز در مراسم انتصاب فرماندار جدید خاش اظهار داشت: مطالبات در چهارچوب منطقی مطرح شوند ... ادامه مطلب »

درخواست از وزارت کشور برای استقرار مدیریت واحد در مرز میرجاوه

نماینده مردم خاش، میرجاوه و نصرت آباد در مجلس طی تذکری از وزارت کشور خواست تا در جهت تأمین امنیت مدیریت واحدی را در مرزهای میرجاوه مستقر کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی کُرد در نشست علنی امروز(چهارشنبه، ۲۹ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: بار ... ادامه مطلب »