آخرین خبرها
خانه / اقدامات وپیگیری ها / مصاحبه و گزارش

مصاحبه و گزارش

وزارت نفت سهمیه گاز مردم را کاهش داده است/ آغاز سرما و افزایش مشکلات مردم مناطق مرزی

نماینده مردم خاش، نصرت آباد، میرجاوه، کورین در مجلس گفت: همزمان با کاهش شدید دمای هوا و نیاز جدی مردم به منابع انرژی برای راه اندازی سیستم‌های گرمایشی، ساکنین مناطق مرزی به دلیل کاهش سهمیه گاز با مشکلات فراوانی در حوزه تامین سوخت مواجه شده اند. علی کرد، در رابطه ... ادامه مطلب »

بیماری‌های تنفسی، لغو پروازها و مسدود شدن جاده‌ها پیامد طوفان ریزگرد‌ها / سیستان در مسیر مهاجرت و خالی شدن از سکنه

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: عدم توجه به ریزگرد‌ها و ماسه‌های بادی باعث شده، مردم به دلیل سختی زندگی و بیکاری، روستا‌ها را تخلیه و به شهرها مهاجرت کنند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم خاش وی در رابطه با وضعیت آلودگی هوا و بروز طوفان شن در استان ... ادامه مطلب »

لوایح چهار قلو عامل تضعیف کشور/FATF مغایر با آرمان های امام است

خاش – نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی با اعلام مخالفت خود نسبت به لوایح چهارگانه گفت: الحاق به (FATF) سبب تضعیف قدرت کشور می شود. بگزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم خاش وی  در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: لوایح اصلاح قانون پولشویی در کشور، یپوستن کشور ایران به ... ادامه مطلب »

تیم اقتصادی دولت در حمایت از کالای ایرانی قوی عمل کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس سیاست‌ها و عملکرد وزارت کشور، وزارت اقتصاد و دارایی و وزارت صنعت، معدن و تجارت را اشتباه دانست و گفت: برنامه‌های این سه وزارتخانه در زمینه حمایت از کالاهای داخلی، کارشناسی شده نیست؛ لذا باید تلاش کنند تا صرفا کالاهای ضروری که نظیر آنها در داخل ... ادامه مطلب »

درخواست از وزارت کشور برای استقرار مدیریت واحد در مرز میرجاوه

نماینده مردم خاش، میرجاوه و نصرت آباد در مجلس طی تذکری از وزارت کشور خواست تا در جهت تأمین امنیت مدیریت واحدی را در مرزهای میرجاوه مستقر کند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی کُرد در نشست علنی امروز(چهارشنبه، ۲۹ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: بار ... ادامه مطلب »

گاز رسانی به خاش و حل مشکل آب شرب در اولویت پیگیری‌های سال جدید قرار دارد

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: گازرسانی، حل مشکل آب شرب شهر خاش و دوبانده شدن محورهای مواصلاتی حوزه خاش در اولویت پیگیری‌های سال جدید قرار دارد. بگزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم خاش،علی کرد صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ... ادامه مطلب »

درآمد گردشگری بالاتر از درآمدهای نفتی است

علی کرد با تاکید بر لزوم  ضرورت توسعه گردشگری دریایی، افزود: در شمال و جنوب ایران دارای بنادر زیبای هستیم که نیازمند ایجاد زیرساخت‌های کامل و مناسب تفریحی و گردشگری دریایی جهت استقبال و بازدید گردشگران داخلی و خارجی است. وی ادامه داد: در بنادر مختلف کشور از جمله چابهار، ... ادامه مطلب »