آخرین خبرها

پیام تبریک

پیام تبریک به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و روز مرد

ولادت با سعادت حضرت علی ابن ابیطالب (ع) را بر تمامی هموطنان عزیز بخصوص مردم شریف استان وحوزه انتخابیه اینجانب تبریک و تهنیت عرض می نمایم. سیزدهم رجب روز تجلی ایمان و اوج عشق و معرفت است چرا که شخصی از جانب رسول گرامی اسلام(ص) با زهد و تقوا، ژرف ... ادامه مطلب »

پیام تبریک نماینده مردم خاش بمناسبت فرارسیدن دهه فجر

بسمه تعالی نهضت ايران ، نهضتي بود كه خدای تبارک و تعالی در آن نقش داشت. امام خميني(ره) به راستی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی حقیقت ایستادگی ملت شریف ایران در برابر نظام ظالم شاهنشاهی بود که با پیروی از رهنمودهای معمار کبیر انقلاب اسلامی به پیروزی رسید. حرکت ملت سربلند ... ادامه مطلب »

حماسه نهم دیماه برتری حق علیه باطل

‍ بسم الله الرحمن الرحیم ایام الله حماسه نهم دیماه یادآور برتری حق علیه باطل و مشت محکمی بر دهان دشمنان انقلاب اسلامی ایران بود که تاریخ ساز شد و در تاریخ جاودانه ماند که در واقع روز بصیرت برای دشمنان و مستکبران مظهری برای نمایش دلبستگی مردم ایران به ... ادامه مطلب »

پیام تبریک نماینده مردم خاش همزمان با انتصاب مولوی عبدالکریم حسین پور

نماینده مردم خاش ومیرجاوه و بخش های کورین و نصرت آباد در مجلس شورای اسلامی طی پیامی انتصاب مولوی عبدالکریم حسین پور بعنوان مدیر حوزه علیمه شهر گشت را تبریک گفت. متن پیام بشرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیـم برادر بزرگوار جناب آقای مولوی عبدالکریم حسین پور: با ابراز ... ادامه مطلب »

پیام مهندس علی کرد بمناسبت هفته دفاع مقدس

بسمه تعالی حضرت امام خمینی (ره): برنامه اسلام از عصر وحی تاکنون بر شهادت توام با شهامت بوده است. هفته دفاع مقدس یادآور رشادت و ایثار افرادی است که با عزم قوی و خدایی با تمام وجود از موجودیت و حریم کشور عزیزمان ایران دفاع کردند و بانیان امنیت و ... ادامه مطلب »

پیام تقدیر و تشکر نماینده خاش از داوطلبان کنکور در خاش+فیلم

https://www.aparat.com/v/j3JPn     بسمه تعالی بسیار خرسند و خشنودیم که حال توانستیم با تحقق آیه شریفه ‌‌‌‌‌‌‌‌|وَ تَوَكَّلْ عَلَي اللَّهِ وَ كَفي بِاللَّهِ وَكيلاً| گامی بلند درصدد توسعه و بالندگی سطح علمی و تحصیلی دانش آموزان شهرستان خاش برداریم و خدا را شاکرم که توانسته ام به عهد خود با ... ادامه مطلب »