آخرین خبرها
خانه / اقدامات وپیگیری ها / مصاحبه و گزارش / داعش با هدف تخریب چهره رحمانی اسلام روی کار آمد/داعش شیعیان، علویان،مسیحیان و اهل تسنن را در برابر هویت خود تصور می کرد

داعش با هدف تخریب چهره رحمانی اسلام روی کار آمد/داعش شیعیان، علویان،مسیحیان و اهل تسنن را در برابر هویت خود تصور می کرد

نماینده اهل سنت سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی گفت: گروه تروریستی و تکفیری داعش با هدف تخریب چهره رحمانی اسلام روی کار آمد و نابود کردن مسلمانان از دیگر نقشه های پشت پرده دشمنان با تشکیل این گروه جنایتکار بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم خـاش،وی اظهار داشت: خداوند را سپاسگزاریم که با تشکیل جبهه مقاومت و ایستادگی رزمندگان سپاه اسلام با فرماندهی سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی گروه تکفیری داعش شکست خورد.

نماینده مردم خاش، میرجاوه، نصرت آباد و کورین در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه ادامه فعالیت داعش حیات اسلام را با خطر مواجه می ساخت، این پیروزی شیرین و غرور آفرین را به رهبر معظم انقلاب، تمام مسلمانان جهان و ملت شجاع ایران تبریک گفت.

عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شواری اسلامی افزود: داعش یک غده سرطانی بود که با همت و اراده رزمندگان اسلام در عراق و سوریه به ویژه سربازان ولایت مدار ایرانی نابود شد و دشمن از رسیدن به اهداف شوم و ننگین اش ناکام ماند.

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ادامه حیات داعش که با حمایت های آمریکا و رژیم صهیونیستی و سران مستکبر منطقه خاورمیانه و سرسپردگان آمریکایی شکل و قوت گرفت، به طور قطع به ضرر اسلام بود و چهره رحمانی و اخلاقی اسلام را در نگاه مردم دنیا زشت جلوه می داد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: اسلام با هر گونه خشونت و افراط گرایی، تندروی، تکفیر و نابود کردن انسان ها مخالف است.

عضو فراکسیون مستقلین مجلس تصریح کرد: فتنه داعش برای نمایش نوعی چهره خشن به نام اسلام بود که دشمنان می خواستند به وسیله این گروه اسلام واقعی را خدشه دار و به مسلمانان در سرتاسر دنیا ضربه وارد کنند.

این نماینده اهل سنت در مجلس دهم، از هوشیاری، آگاهی و بصیرت ملت ایران، سوریه و عراق به خاطر مقابله با فتنه داعش قدردانی کرد زیرا اگر این ایستادگی و دفاع از حقوق انسان های مظلوم و بی دفاع نبود اسلام در دنیا با خطرات فراوانی رو به رو میشد

وی در پایان اذعان داشت:این گروه تکفیری در راستای هویت سازی جعلی برای خود داعیه احیای خلافت اسلامی را داشت و شیعیان، علویان، مسیحیان و اهل تسنن را در برابر هویت خود تصور می کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*