آخرین خبرها
خانه / اقدامات وپیگیری ها / مصاحبه و گزارش / ضرورت بومی گزینی و قطبی ساختن ادارات برای کمک به توسعه علمی/ امیدبخشی در دستور کار مسئولان برای بالارفتن شاخص های رضایت مندی مردم

ضرورت بومی گزینی و قطبی ساختن ادارات برای کمک به توسعه علمی/ امیدبخشی در دستور کار مسئولان برای بالارفتن شاخص های رضایت مندی مردم

نماینده مردم خاش در جلسه شورای اداری شهرستان خاش:

کُرد نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی با گرامی داشت حماسه نه دی گفت: حضور اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس در حوزه انتخابیه و تیم هیئت دولت با محوریت وزیر ارتباطات به خاش و میرجاوه با طرح مشکلات و پیگیری های مسئولان اثرات مطلوبی خواهد داشت.

عضو فراکسیون مستقلین مجلس با تاکید بر وجود آسیب های امنیتی در منطقه و اقدامات اعضای شورای تامین گفت: در بررسی بودجه کشور در کمیسیون تلفیق وسایرکمیسیون ها از حقوق مردم استان و مردم ایران دفاع می کنیم.

وی افزود: آب کارواندر، گازرسانی، دانشکده صنعت و معدن و برخی موارد دیگر دارای ردیف ملی خواهند شد و امیدواریم در مجلس بتوانیم به دولت برای اجرای برنامه ها کمک کنیم.

کُرد با تاکید بر اینکه مشکلات شهرداری ها را بصورت ویژه پیگیری خواهیم کرد ادامه داد: در حوزه سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اسناد خزانه و غیره تلاش می کنیم مشکلات اعتبارات را پیگیری و پروژه ها را به موقع اجرا کنیم

عضو فراکسیون اهل سنت مجلس تصریح کرد: ضرورت بومی گزینی و دانشجو معلم، قطبی ساختن ادارات آموزش و پرورش برای کمک به توسعه علمی، رفع معضل استادان پروازی، عدالت در استخدام ها در دستور کار بنده بوده که اقداماتی ارزشمند صورت گرفته است.

کُرد با تاکید بر اینکه در بحث مشکلات تنظیم بازار نارضایتی های مردمی به حوزه های اجتماعی و امنیتی و غیره آسیب وارد می کند گفت: برای کاهش قیمت ها و مقابله با گرانی ها با توجه به مشکلات و حساسیت های منطقه و کشور باید امیدبخشی در دستور کار مسئولان باشد تا شاهد بالارفتن شاخصهای رضایت مندی مردم باشیم.

وی تامین پزشکان متخصص،تامین روشنایی معابر،ایجاد پلهای روگدز،دوبانده کردن محورهای ارتباطی حداقل در ۴۵ کیلومتری ورودی شهرها با اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان را از اقدامات پیگیری شده برشمرد.

نایب رئیس فراکسیون تولید و اشتغال گفت:برای حل مشکلات دانشکده صنعت و معدن و خوابگاه دخترانه این واحد آموزشی پیگیری های لازم صورت گرفته است.

وی ادامه داد: قطع آب و برق و تلفن ادارات خدمات رسان و عضو ستاد مدیریت بحران جرم و غیر قانونی است و انتظار داریم با توجه به اینکه مردم ما هم مشکلاتی در مباحث مالی دارند به آنها نیز کمک شود

گزارش از پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم خاش

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*