آخرین خبرها
خانه / اقدامات وپیگیری ها / به دليل مشکلات بیکاری در استان سيستان و بلوچستان، کمیسیون اجتماعی مجلس را انتخاب كردم

به دليل مشکلات بیکاری در استان سيستان و بلوچستان، کمیسیون اجتماعی مجلس را انتخاب كردم

نماینده مردم شهرستان خاش در مجلس شوراي اسلامي گفت: به دليل مشکلات بیکاری در استان سيستان و بلوچستان، در کمیسیون اجتماعی مجلس حضور خواهم داشت و امیدوارم بتوانم در اين كميسيون تاثیرگذار باشم و انتخاب شوم


به گزارش تفتان ما:

علي كرد با بيان اينكه در حال حاضر  در كميسيون اجتماعي مجلس عضو شدم، اظهار كرد: با توجه به ۱۶ سال فعالیتم به عنوان بخشدار و سابقه فعالیت در سه وزارتخانه و همچنین  دارابودن مدرک تحصیلی کارشناسی زبان انگلیسی و فوق لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری، کمیسیون اجتماعی را انتخاب كرده ام تا پس از تصويب كميسيون ها بتوانم به مردم استان خدمت كنم.

وي با بيان اينكه نمايندگان بايد باتوجه به علاقه و تخصص خود وارد كميسيون ها شوند، گفت: با توجه به رشته تحصیلی و سابقه کار بنده کمیسیون اجتماعی و شوراها را انتخاب کرده ام و امیدوارم  بتوانم در اين كميسيون تاثیرگذار باشم و  انتخاب شوم.

كرد با بیان اینکه به خاطر مشکلات بیکاری در استان سيستان و بلوچستان، در کمیسیون اجتماعی مجلس حضور خواهم داشت، گفت: در حال حاضر بزرگترین مشکل و معضل استان و شهرستان خاش بیکاری و اشتغالزايي است.

وي تاكيد كرد: بايد زمينه اشتغالزايي جوانان را فراهم كرد و كميسيون اجتماعي مجلس با وزارت تعاون، كار و رفاه امور اجتماعي رابطه نزديكي دارد و به همين دليل اين كميسيون را انتخاب كردم.

نماینده مردم شهرستان خاش در مجلس شوراي اسلامي اظهار کرد: به جهت پيشرفت و توسعه استان و خصوصاً شهرستان خاش وارد اين كميسيون شدم تا بتوانم بيشترين خدمت را از طريق اين كميسيون كه قلب تمام كميسيون هاي مجلس است، به مردم ارائه دهم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*