آخرین خبرها
خانه / اقدامات وپیگیری ها / مصاحبه و گزارش / گاز رسانی به خاش و حل مشکل آب شرب در اولویت پیگیری‌های سال جدید قرار دارد

گاز رسانی به خاش و حل مشکل آب شرب در اولویت پیگیری‌های سال جدید قرار دارد

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: گازرسانی، حل مشکل آب شرب شهر خاش و دوبانده شدن محورهای مواصلاتی حوزه خاش در اولویت پیگیری‌های سال جدید قرار دارد.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم خاش،علی کرد صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خاش اظهار کرد: در خصوص جاده های مواصلاتی حوزه انتخابیه پروژه هایی از قبیل جاده اسکل آباد-نوک آباد-گوهرکوه(جاده دیگ شکن) به بزمان که باعث ارتباط مستقیم حوزه خاش به مرکز کشور میشود از پروژه‌های نیمه تمام سال گذشته است.

وی افزود: جاده بخش ایرندگان به شهرستان مهرستان، شهر نصرت آباد به دهستان حصاروئیه، چاه احمد به قلعه دیگ نیز از موارد نیمه تمام سال گذشته محسوب می‌شوند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در بحث تکمیل پروژه‌ها و مجتمع‌های آبرسانی از بخش لادیز به دهستان انده،چاه سالار به دشت آبخوان و ده رئیس مرکز بخش ایرندگان نیز باید در سال جاری مورد پیگیری و اقدام قرار گیرند.

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای ارتقاء مراکز تعدادی از شهرها، بخش‌ها و دهستان های حوزه انتخابیه شهرستان خاش در سال گذشته اقداماتی گسترده صورت گرفت که به صورت جدی‌تر در سال جدید برای ارتقاء شهر نوک آباد به شهرستان، مرکز بخش ایرندگان به شهر و دهستان‌های اسکل آباد و پشتکوه به بخش‌های دهپابید و سرحد پیگیری و مطالبه خواهد شد.

کُرد دوبانده شدن محورهای مواصلاتی حوزه خاش را از موارد مهم برشمرد و افزود: باتوجه به پرتردد بودن محورهای شهرستان خاش باید در سال جاری در خصوص دوبانده شدن محورهای خاش-زاهدان، خاش، ایرانشهر، خاش-سراوان، خاش- میرجاوه- زاهدان و زاهدان- نصرت آباد اقدامات موثری انجام شود.

نماینده مردم خاش با تاکید بر لزوم پیگیری برای ساخت و گسترش فضاهای آموزشی در سال ۹۷ گفت:ساخت و گسترش فضاهای آموزشی همراه با امکانات و ابزار نوین برای بهره‌مندی و یادگیری هرچه بهتر دانش آموزان باید در دستور کار باشد زیرا موضوع آموزش و پرورش از اهمیت بالایی برخوردار است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*