آخرین خبرها
خانه / اقدامات وپیگیری ها / مصاحبه و گزارش / حفظ وحدت و انسجام مردم شیعه و سنی توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند

حفظ وحدت و انسجام مردم شیعه و سنی توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام توطئه برانگیز و فتنه‌گر استاد هتاک را محکوم کرده و عموم مردم شریف استان را به حفظ وحدت و انسجام دعوت می‌کنیم.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی نماینده مردم خاش بنقل از خبرگزرای فارس وی  اظهار داشت: دشمنان قسم خورده ایران اسلامی که توانایی تحمل در برابر انسجام و وحدت این استان را ندارند با نفوذ در مراکز علمی و دانشگاهی بدنبال ایجاد فتنه و تفرقه در میان مسلمین هستند.

وی اختصاص عناوینی از قبل استاد،مدرس و معلم به این افراد هتاک را مایه تاثر دانست و افزود: دانشگاه به عنوان محل پژوهش و کارخانه شکل گیری افکار انسان و محل رشد و بالندگی افراد باید عاری از هر گونه افراد بی تدبیر،بی فکر و بی لیاقت بعنوان مدرس باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: دانشگاه‌های استان سیستان و بلوچستان به عنوان رنگین کمان اقوام و مذاهب در کشور شناخته می‌شود زیرا دربردارند اقوام مختلف با مذاهب،آدام،رسوم متفاوتی هستند.

این نماینده مجلس دهم خاطرنشان کرد: امیدواریم وزارت علوم و رئیس دانشگاه آزاد کشور با این چنین افراد خاطی که به فرهنگ، آداب، رسوم، مذهب و موجودیت مردم توهین میکنند به جد برخورد و آنان را از عرصه تعلیم و تربیت حذف نمایند.

عضو مجمع نمایندگان استان بیان داشت: خوشبختانه با هوشیاری مردم، علما و دلسوزین نظام این توطئه بزرگ خنثی شد که در رابطه با این موضوع دستگاه های قضایی، نظامی، انتظامی و امنیتی نیز بسیار موثر و پررنگ ظاهر شدند.

نماینده مردم خاش و میرجاوه با محکوم کردن اقدام این فرد فتنه گر گفت: به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اقدام توطئه برانگیز و فتنه‌گر این فرد معلوم الحال را محکوم کرده و عموم مردم شریف استان را به حفظ وحدت و انسجام دعوت مینمایم.

عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس در این خصوص ادامه داد: انتظار می‌رود فرهنگیان و سران طوایف با اتخاذ تصمیمات قاطع همراه با حفظ وحدت همانند گذشته دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود باز دارند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*