آخرین خبرها
خانه / نطق ها و بیانیه ها / پیام تسلیت / چابهار هدف بعدی اسلام هراسان و اختلاف افکنان قرار گرفت

چابهار هدف بعدی اسلام هراسان و اختلاف افکنان قرار گرفت

نماینده مردم خاش و میرجاوه با محکوم کردن حمله تروریستی چابهار گفت: قطعا شهدای مدافع مردم و کشور از مقام معنوی و جایگاه اخروی خاصی نزد خداوند برخوردار هستند.

علی کرد اظهار داشت: متاسفانه روز گذشته باری دیگر شاهد حمله گروهک های تروریستی شوم و کوردل به مردم بی گناه و مومن ایران اسلامی بودیم.

وی افزود: این بار و  پس از حادثه تروریستی اهواز چابهار به عنوان هدف بعدی اسلام هراسان و اختلاف افکنان قرار گرفت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه کارشکنی و اقدامات تروریستی خدشه ای به اراده مردم و اقتدار کشور وارد نمی کند، گفت: ملت غیور و مستحکم ایران به ویژه مردم همیشه در صحنه سیستان و بلوچستان نشان داده اند که در برابر دسیسه ها و کارشکنی های دشمن ثبات و ایستادگی دارند.

وی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران که چشم دیدن توسعه و پیشرفت این منطقه از کشور را نداشتند برای زیر سوال بردن خدمات نظام و همچنین استمرار دو چندان نگرش های منفی نسبت به این استان و به ویژه سواحل مکران دست به این اقدام کریه و ننگین زدند.

کرد ادامه داد: همه مردم استان سیستان و بلوچستان اعم از شیعه و سنی این بار نیز با حفط وحدت و یکدلی بیش از پیش مسیر پیشرفت و توسعه را طی خواهند کرد.

رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس تصریح کرد: دشمن ثابت کرد با به خاک و خون کشیدن مردم شیعه و سنی این استان به دنبال نابودی و قتل عام طیف خاصی از مذاهب و قومیت ها نیست بلکه از بین بردن اسلام و آیین پاک خداوندی هدف اصلی این افراد ملحد و منافق است.

وی با محکوم کردن حمله تروریستی به ستاد فرماندهی انتظامی چابهار، یاد آور شد: بی شک شهیدان به ویژه شهدای مدافع ناموس و موجودیت مردم و کشور از مقام معنوی و جایگاه اخروی خاصی نزد خداوند برخوردار هستند.

 

site45

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*