آخرین خبرها
خانه / اقدامات وپیگیری ها / مدیران باید برنامه های خدمت را با شرایط روز جامعه تطبیق دهند

مدیران باید برنامه های خدمت را با شرایط روز جامعه تطبیق دهند

نماینده مردم حوزه انتخابیه خاش در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بهره گیری از امکانات و ظرفیتها باید در جهت تغییر و تحول صورت گیرد گفت: مدیران دستگاههای دولتی باید برنامه ها و رویکرد خدمت را مطابق با شرایط روز جامعه تدوین و اجرا کنند.

علی کرد روز شنبه در نشست اعضای شورای اداری شهرستان خاش افزود: فلسفه وجودی یک مدیر و مسئول در سازمان و ارگان دولتی این است که بر حسب شاخص های خدمت و انجام وظیفه مطالبات مردمی را پیگیری کند.
وی اظهار داشت: تکریم ارباب رجوع، تعامل با مردم و حرکت در مسیر قانون و دولت از وظایف مسئولان است.
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رفع مشکلات متعدد و کمبودها از جمله تامین آب آشامیدنی، راه و زیر ساختها، ارزاق، گازرسانی، اشتغال و سرمایه گذاری، بهداشت عمومی و غیره از خواسته های مردم این حوزه انتخابیه است که بطور مداوم حل این مشکلات را در خواست می کنند.
کرد اظهار داشت: مالیات ها و عوارض اخذ شده از مردم باید در مسیر خدمت به جامعه و خود آنان هزینه شوند.
نماینده مردم حوزه انتخابیه خاش شامل خاش، میرجاوه، کورین و نصرت آباد با اشاره به فعال شدن کارگروه های مختلف در دفتر ارتباطات مردمی وی، از مدیران دستگاههای اجرایی همکاری با این کارگروه ها را خواستار شد.82117015-70804739
فرماندار شهرستان خاش نیز با اشاره به اینکه رویکردها و خدمات دولت تدبیر و امید در ابعاد مختلف قابل دفاع است، گفت: ثبات، امنیت و آرامش اجتماعی و اقتصادی، تقویت وحدت و همبستگی، رعایت اخلاق و صداقت و شفافیت در کار، مبارزه با فساد اداری و اقتصادی و استفاده از خرد جمعی از ثمرات مهم فعالیت دولت در حدود سه سال گذشته است.
محمداکبر چاکرزهی افزود: دولت در سه سال از عمر خود توانسته جایگاه ایران در عرصه های جهانی را ارتقا دهد و در حوزه های مختلف داخلی نیز اقدامات ارزشمند دولت قابل لمس است.
وی با بیان اینکه همدلی و همسویی با نمایندگان مجلس با هدف خدمت شایسته به مردم در دستور کار دولت است ادامه داد: انتظار دولت از نمایندگان مردم در مجلس نیز این است که رویه اعتدالی را در پیش گیرند و با استفاده از ظرفیت ها و بهره گرفتن از مشاوره های مسئولان مشکلات مردم را مرتفع کنند.
فرماندار خاش ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را با هدف ایجاد اشتغال متذکر شد و اظهار داشت: از نماینده مردم خاش در مجلس می خواهیم این موضوع و پروژه های مهمی مانند آبرسانی، دو بانده کردن محورهای ارتباطی، گازرسانی، راه آهن و نیز راه دسترسی به مرز را بعنوان اولویت و نیاز مهم از طریق مجلس و مجاری قانونی پیگری کنند.
امام جمعه شهرستان خاش نیز در این نشست تاکید کرد: مسئولان باید در انجام وظایف محوله اخلاص عمل داشته و منشا خیر باشند.
حجت الاسلام محمدحسین میری ضرورت برگزاری دوره های آموزشی عقیدتی و احکام دینی را در سطح ادارات و بازار خاش با هدف خدمت شایسته به مردم خواستار شد.
مولوی محمدعلی شهنوازی امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش هم با اشاره به اینکه مسئولان خدمتگزار در دولت به عنوان سردار قوم محسوب می شوند گفت: مدیران و کارکنان دولتی بایستی از فرصت های بدست آمده برای خدمت به مردم و رفع مشکلات و معضلات جامعه بنحو شایسته ای استفاده کنند.
عبدالمجید تمندانی شهردار خاش نیز با اشاره به مشکلات مالی شهرداری های خاش و نوک آباد و معوق ماندن چند ماهه حقوق کارکنان و همچنین وجود ماشین آلات فرسوده و حجم بالای مشکلات ناشی از حفاری های پی در پی دستگاههای خدمات رسان، گفت: تنها در حوزه شهر خاش ۵۵۰ هکتار معبر خاکی داریم که تاکنون ۹۰ هکتار آن آسفالت شده این در حالی است که حقوق معوقه کارکنان هنوز پرداخت نشده است که برای حل این مشکلات نیاز به همت و تلاش دولت و پیگیری های نمایندگان است.
مدیران ادارات ثبت احوال، بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی و محیط زیست نیز گزارشهایی از اقدامات انجام شده ارائه دادند.

Untitled-12

3 نظر

  1. سلام. مصاحبه علی آقا در روزنامه خراسان عالی بود. چون اول کار است باید اینگونه موارد را افزایش دهد، یعنی مصاحبه هایی با روزنامه های معتبر کشوری حداقل در هر هفته و یک موضوع مهم را بیان کند. موردی دیگری که باید یادآور باشم: کاهش بارترافیک دانشجویی از زاهدان و تقویت دانشگاهها و افزایش دانشگاهها و رشته ها در خاش است یعنی تمام کاردانی و کارشناسی های دانشگاههای زاهدان خصوصا فنی و درمانی را به خاش انتقال تا خاش از هر نظر پیشرفت کند و زاهدان بصورت فوق عالی بعنی ارشد به بالا بماند. همچنین هنرستان سلامت باتوجه به امراض بومی و وارداتی از مرز و جلوگیری از این امراض از واجبات برای خاش است حتی از دانشگاه سلامت هم واجب تر است خصوصا در صنف دختران در مقطع متوسطه در قالب هنرستان که دارای رشته های بهداشت، صنایع مواد غذایی و بهیاری باشد. باتوجه به مناطق عشایری و روستایی خاش جا دارد این هنرستان بصورت شبانه روزی باشد. فراموش نکنیم که خاش در مسیر تمام شهرهای استان قرار دارد وباید همانند ایرانشهر از هر جهت پیشرفت کند، لذا اگر از نظر علمی بنیه آن قوی باشد، از هر نظر پیشرفت می کند و شهرهای مسیر و همجوار را می تواند یدک بکشد. باتشکر : منصور روحی

  2. بخدا خیلی دوستت دارم مهندس جان….انشاله در راهی که پیش روداری سربلند باشی.

  3. با سلام و خدا قوت ٬از تلاش شما جهت ابادانی حوزه خاش ٬میرجاوه و کورین و ….‌کمال تشکر را داریم در خصوص معلمان کورین تدبیری بیندیشید چون در ابتدا سال با کمبود نیرو مواجعه هستیم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*