آخرین خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / منتخب مردم خاش در مجلس: توسعه منطقه با نگاه فراقومی میسر است

منتخب مردم خاش در مجلس: توسعه منطقه با نگاه فراقومی میسر است

علی کرد روز سه شنبه در دیدار با اعضای شورای اداری شهرستان خاش افزود: خوشبختانه تعامل، وحدت و همدلی موجود بین مردم و مسئولان به اجرای مطلوب این امور کمک کرده است.
وی اظهار داشت: خداوند را شاکریم در نظام مقدس جمهوری اسلامی الگوها و شاخص های خدمت وجود دارد و در ابعاد مختلف شاهد کار، تلاش و همت برای آبادانی کشور هستیم.
منتخب مردم خاش در مجلس دهم ادامه داد: تلاش برای خدمت به هم نوعان و توجه به نیازهای اقشار جامعه اصل مهمی است که همه خدمتگزاران در کشور به آن پایبندند.
وی بیان کرد: دولت و مجلس با همکاری و تعامل همدیگر می توانند به کاهش مشکلات و بهبود امور کمک کنند.
کرد اظهار داشت: نمایندگان مردم در مجلس به عنوان عضوی از خانواده بزرگ ایران اسلامی موظفند در اختیار مردم باشند و من نیز وظیفه خود می دانم که در خدمت همه اقشار باشم.
منتخب مردم خاش در مجلس دهم از اعضای شورای اداری خواست بعنوان همکار و دوست قدیمی در جهت ارائه خدمت صادقانه به مردم او را راهنمایی و کمک کنند تا خدمات شایسته ای برای شهرستان انجام شود.
وی گفت: محور قرار دادن مردم بهترین مسیر برای رسیدن به موفقیت است.
وی افزود: الحمدلله در شهرستان خاش انتخابات با موفقیت و در سلامت و امنیت کامل برگزار شد که جا دارد از تمام دست اندرکاران اجرای انتخابات و ساکنان حوزه انتخابیه برای حضور چشمگیر و حداکثری شان قدردانی کنم.
کرد اظهار داشت: پیروز اصلی عرصه انتخابات مردم هستند لذا امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات را به مردم ارائه دهیم.
خاش در ۱۸۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.

2 نظر

 1. ?مشروح سخنرانی نماینده منتخب مردمِ (شهرستان های خاش(ایــرندگان و نـــوک آباد) و میرجاوه (لادیـــز و ریـــگ ملک)و بخش های کورین و نصرت آباد) در بخش ایرندگان?

  ابتدا جناب استاد علی کرد سخنانشان را با سپاس بر پروردگار و سلام به روح حضرت محمد مصطفی و سلام بر روح پرفتوح رهبر کبیر انقلاب آغاز سلام و درود بر تمامی اقشار ایرندگان که از دور و نزدیک تشریف آورده بودند شروع کردند و به شرح زیر ادامه دادند :

  ایشان نسبت به برادران،مادران و خواهران که در سال اول خدمتشان در ایرندگان همسایه ایشان بودند عرض سلام و ادارت نمودند و از اینکه بعد از ۲۶سال با لطف الهی توفیق خدمت گذاری به مردم شریف ایرندگان را به دست آورده اند ابراز خوشحالی نمودند،

  وی در ادامه از عشق و علاقه اش به ایرندگان و اینکه همسنگرانش در حوزه تعلیم و تربیت همه و همه ایرندگانی بوده اند سخن گفت و خود را عضوی از ایرندگان و مردمانش دانست و از زحمات نعمت اله جانی،، نعمت اله رحیمی،، حاجی عبدالرحمن ایرندگانی و تمام اقشار ایرندگانی و ریش سفیدان طوایف خاش که جهت ادای احترام در جلسه حضور یافته اند تشکر و قدردانی نمود،

  ایشان در ادامه فرمودند شما مردم ایرندگان ثابت کردید که رآی ما آزادانه و آگاهانه است، رآی ما فروشی نیست،، ما خادمی میخواهیم که ایرندگان را بشناسد و خدمتگذار مردم باشد.شما شخصی را انتخاب نمودید که میداند موقعیت ایرندگان کجاست، جایگاه وشخصیت ایرندگان کجاست، بنده شاخص های توسعه ی ایرندگان را از معادن بیرک،سوزندوزی بینظیر دنیا،کشاورزی را میدانم،

  نماینده منتخب ادامه داد رآی شما از مرنتاک تا دادکان و سرخگزی به این بنده ی حقیر برای من تعهد خدمت رسانی ایجاد کرده است،

  ایشان در ادامه یادی از همسنگرانش شهیدش رسول زارعی و یعقوب ایرندگانی که پیاده جهت بازگرداندن دانش آموزان بازمانده از تحصیل تلاش میکردند نمودند و اتفاقات تلخ چند سال اخیر، تعصبات از داخل و حسادتها از بیرون باعث شد مردم ایرندگان بهترین چهره ها و بازو های خود را از دست بدهید اما ما بعد از انتخابات برادری و اتحاد را آغازکردیم تا شاهد این وقایع تلخ نباشیم،

  وی ادامه فرمودند من یک عضو از خانواده ی بزرگ ایرندگان هستم بنده متعلق به قوم خاص،، قشر خاص،، معتمدی خاص، سفید ریشی خاص پولداری خاص نبوده و نیستم،
  بنده خادم و متعلق به تمام مردم حوزه انتخابیه خود هستم.

  ایشان ادامه دادند نقشه راه و پیشبرد باید درست شود کارها و اقدامات نباید جسته و گریخته و بی هدف باشد، بنده داوطلبانه در کارگروه تخصصی شما مردم ایرندگان در خاش و ایرانشهر شرکت خواهم کرد و از نقطه نظرات شما برای پیشبرد اهداف حوزه انتخابیه خود استفاده خواهم کرد.

  وی فرمود ایرندگان نسبت به سالهای حضورش در این منطقه ۸۰ درصد به عقب برگشته و متاسفانه به جای پیشرفت پسرفت کرده‌ است منطقه ای که بخشداری دارد و مرکز بخش شده است باید بدون توجه به جمعیت، شهرداری و نمایندگی ادارات و شرکت ها در آن مستقر شود،،با توجه به اینکه یکی از وظایف نمایندگان اجرای قانون است باید پرسید چرا قانون رعایت نشده است،
  چرا در اول انقلاب بانک،جهاد کشاورزی و… فعال وجود داشته ولی هم اکنون ….

  جناب علی کرد نماینده منتخب مردم فرمودند گزارش اقدامات حوزه انتخابیه خود را با زمان بندی گزارش خواهد داد و مردم را در جریان امورات قرار میدهند.

  در پایان سخنرانی نماینده منتخب از حضور حداکثری مردم در انتخابات و خلق حماسه ای دیگر تشکر نمودند.

  لازم به ذکر است جناب پردل عیدوزهی،، حاجی عبدالرحمن ایرندگانی،، حاجی موحد و بخشدار محترم ایرندگان قبل از سخنرانی استاد علی کرد با زمان بندی سخنرانی و مشکلات مردم را مطرح نمودند.

  در پایان جناب استاد علی کرد به هیآت همراه جهت صرف نهار به میزبانی مردم به روستای گنز تشریف بردند.←پــــایـــــان خـــــبــــــر
  اسفنــــــــــــدمـــاه ۹۴

 2. درود بر ايشان
  همانا راه توسعه نگاه فراقومي ميباشد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*