آخرین خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / پسا تحریم ایجاب می‌کند که از ظرفیت‌ها بخوبی بهره گرفته شود

پسا تحریم ایجاب می‌کند که از ظرفیت‌ها بخوبی بهره گرفته شود

نماینده منتخب مردم شهرستان خاش در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: در پسا تحریم و فرصت ارزشمند به دست آمده باید با هوشمندی، درایت و داشتن فکر و ایده به پیش رفت لذا ایجاب می کند در این موضوع از ظرفیت های موجود در ابعاد مختلف به خوبی بهره گرفته شود.18798

علی کرد افزود: با حمایت ها و پشتیبانی ها، درایت و تدبیر مقام معظم رهبری، حضور پر شور و همیشگی اقشار ملت در صحنه و تلاش و همت دولتمردان در نظام جمهوری اسلامی شرایط به نفع کشور و ملت بزرگ ایران پیش می رود.

وی ابراز امیدواری کرد از توانمندی ها و استعدادهای در اختیار به نفع پیشرفت، توسعه، عمران و آبادانی کشور استفاده گردد.

نماینده منتخب مردم خاش در مجلس دهم ادامه داد:کشور ایران و از جمله منطقه زرخیز سیستان و بلوچستان و منطقه خاش سرشار از ظرفیتهای مختلف هستند که می طلبد از این امکانات و سرمایه های ارزشمند به نفع مردم بهره برداری شود.

علی کرد اظهار داشت: وجود دریای بی کران، کوه آتشفشانی نیمه فعال تفتان، معادن غنی، استعدادهای بی نظیر کشاورزی، صنایع دستی منحصر بفرد، آثار مهم تاریخی و طبیعی پرشمار، زندگی بی آلایش و ساده روستایی، مهمان نوازی و داشتن حسن نوع دوستی مردم منطقه زمینه را برای سرمایه گذاری و شکوفا کردن استعدادها فراهم ساخته است.

وی بیان کرد: برای تحقق اهداف متعالی نظام و رهبری در ابعاد مختلف و تحقق اقتصاد مقاومتی باید همگان دست در دست هم بدهیم و برای خدمت صادقانه و بدون منت به مردم از هیچ گونه تلاش و کوششی دریغ نکنیم.
پسا تحریم ایجاب می‌کند که از ظرفیت‌ها بخوبی بهره گرفته شود

2 نظر

  1. ارزوی موفقیت وسربلندی رو برای شما خواستارم…

    مسعودریگی

  2. خدایا قـــادری بر کل اشــیا توهــستی صاحب آن کـُـل آرا
    خدایا این دعای ماست با سوز تو پیروز کردی علی را هم درآن روز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*