آخرین خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / حضور نماینده منتخب در جمع اهالی بخش ایرندگان

حضور نماینده منتخب در جمع اهالی بخش ایرندگان

علی کردنماینده منتخب مردمِ شریف شهرستان های خاش(ایــرندگان و نـــوک آباد) و  میرجاوه (لادیـــز و ریـــگ ملک)و بخش های کورین و  نصرت آباد روز پنجشنبه مورخ بیستم اسفند وارد بخش ایرندگان شد .photo_2016-03-14_20-54-14

وی با بیان سابقه دوساله حضورش درمیان اهالی مردم ایرندگان گفت:بنده  نسبت به مردم شریفی که  در سال اول حضورم در ایرندگان خدمتشان را کرده ام   ارادت خود را اعلام نموده  و از اینکه مجددا بعد از ۲۶سال با لطف الهی توفیق خدمت گذاری به مردم شریف ایرندگان را به دست آورده ام  بسیار خرسندم .

وی افزود: من یک عضو از خانواده ی بزرگ ایرندگان هستم و متعلق به قوم خاص، قشر خاص،  نبوده و نیستم بلکه یک  خادم و متعلق به تمام مردم حوزه انتخابیه ام می باشم.

منتخب مردم ضمن ابراز  عشق و علاقه اش به اهالی ایرندگان بیان کرد:  همسنگرانم در حوزه تعلیم و تربیت همه و همه ایرندگانی بوده اند  و خود را عضوی از ایرندگان و مردمانش میدانم  و از زحمات افراذی همچون حاجی عبدالرحمن ایرندگانی ، نعمت اله جانی، نعمت اله رحیمی،  و تمام اقشار ایرندگانی و ریش سفیدان طوایف خاش که جهت همراهی در جلسه حضور یافته اند تشکر و قدردانی می نمایم.

علی کرد  در ادامه گفت : شما مردم ایرندگان ثابت کردید که رای تان آزادانه و آگاهانه است، رآی با ارزشتان فروشی نیست و فردی میخواهید که ایرندگان را بشناسد و خدمتگذار مردم باشد، شخصی را انتخاب کردید که میداند بخش استراتژیکی ایرندگان از چه پتانسیل های عظیمی برخوردار است و  جایگاه وشخصیت ایرندگان کجاست.

نماینده منتخب مردم با یاد کردن  از همسنگران شهیدش رسول زارعی و یعقوب ایرندگانی بیان کرد :این افراد زحمات زیادی را برای خدمت صادقانه به مردم متحمل شده اند تا جایی که بار ها با پای  پیاده مسیر های طولانی را جهت بازگرداندن دانش آموزان بازمانده از تحصیل طی میکردند.

وی گفت : رای اعتماد شما مردم شریف ایرندگان از مرنتاک تا دادکان و سرخگزی برای من تعهد خدمت رسانی ایجاد کرده است.

وی افزود: بنده شاخص های توسعه ی ایرندگان را از معادن کوه بیرک ،گردشگری ،میراث فرهنگی ، صنایع دستی  علی الخصوص هنر سوزندوزی بی نظیر در دنیا و کشاورزی را میدانم و تمام تلاش خود را در بهره برداری از این شاخص ها انجام خواهم داد .

علی کرد  در ادامه گفت : نقشه راه و پیشبرد باید درست شود کارها و اقدامات نباید جسته و گریخته و بی هدف باشد، بنده داوطلبانه در کارگروه تخصصی شما مردم ایرندگان در خاش و ایرانشهر شرکت خواهم کرد و از نقطه نظرات شما برای پیشبرد اهداف حوزه انتخابیه خود استفاده میکنم.

وی افزود : ایرندگان نسبت به سالهای حضورش در این منطقه ۸۰ درصد به عقب برگشته و متاسفانه به جای پیشرفت پسرفت کرده‌ است منطقه ای که بخشداری دارد و مرکز بخش شده است باید بدون توجه به جمعیت، شهرداری و نمایندگی ادارات و شرکت ها در آن مستقر شود،با توجه به اینکه یکی از وظایف نمایندگان اجرای قانون است باید پرسید چرا قانون رعایت نشده است.

وی ادامه داد : چرا در اول انقلاب بانک،جهاد کشاورزی و… فعال وجود داشته ولی هم اکنون فاقد این گونه ادارات است!

وی در پایان از حضور حداکثری مردم در انتخابات و خلق حماسه ای دیگر قدر دانی کرد.

گزارش  :س. ج

photo_2016-03-14_20-54-06

photo_2016-03-14_20-54-09

photo_2016-03-14_20-54-27

2 نظر

  1. درود بر علی کرد نماینده ی مردمی خاش و ….

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*