آخرین خبرها
خانه / اقدامات وپیگیری ها / مجلس دهم فراتر از نگاه‌های حزبی و جناحی است

مجلس دهم فراتر از نگاه‌های حزبی و جناحی است

نماینده مردم شریف شهرستان های خاش و میرجاوه و بخش های کورین و نصرت آباد  در مجلس دهم:
?مجلس دهم فراتر از نگاه‌های حزبی و جناحی است

نماینده مردم شریف حوزه انتخابیه شهرستان خاش در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مجلس به عنوان خانه همدلی، همبستگی، اتحاد و یکپارچگی ملت محسوب می‌شود.

علی کرد افزود: مجلس دهم فراتر از نگاه‌های حزبی و جناحی شکل می گیرد و تلاش همه وکلای ملت به سمت هم افزایی و هم اندیشی حول حفظ دستاوردهای نظام اسلامی خواهد بود.

photo_2016-05-31_19-06-03

تلاش برای ایجاد امنیت، دوستی و تفاهم بین اقشار مختلف و همدلی دولت و ملت و جلوگیری از اختلافات قومی و مذهبی جهت توسعه پایدار؛ کوشش در جهت بستر سازی قانونی برای رفاه اجتماعی و ارتقای سطح معیشی مردم بویژه عشایر، اقشارکم درآمد، محروم و آسیب پذیر جامعه؛ تلاش برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی و مبارزه با بیکاری؛ توجه به اصل مهم شایسته سالاری و پرهیز از قوم گرایی و توجه به اصل اسلامی شورا و مشورت و تلاش در جهت هرچه توانمند کردن نهاد مردمی شوراهای اسلامی شهر و روستا و تقویت شوراهای فرادستی مدنظر نمایندگان در این دوره خواهد بود.

نماینده مردم خاش در مجلس دهم گفت: برای گسترش حوزه اختیارات و تقویت امکانات و اعتبارات نهاد قانونی دهیاری و استخدام دهیاران به عنوان مدیران روستایی پیگیری لازم را خواهیم داشت و برای احداث و تجهیز فضاهای آموزشی و استخدام نیروهای ماندگار، جذب اعتبارات آموزشی و رفاهی فرهنگیان و نیز تخصیص اعتبارات لازم جهت ساخت مراکز دانشگاهی و جذب نیروهای متخصص جهت توسعه آموزش عالی منطقه تلاش می کنیم.

وی ادامه داد: تلاش برای ارتقای شاخص‌های بهداشتی و درمانی از طریق توسعه مراکز بهداشتی، درمانی و تامین نیروهای متخصص ماندگار و متعهد مورد نیاز؛ پیگیری جهت افزایش سهمیه قبولی دانش آموزان منطقه در کنکور برای رشته های خاص”پزشکی و پیراپزشکی”؛ توجه کامل به اصل عدالت اجتماعی و بکارگیری نیروهای ماندگار در آزمونهای استخدامی؛ تلاش برای ایجاد بستر مناسب جهت فعال نمودن بانوان در عرصه های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی، ورزشی، مدیریتی و سیاسی در کنار تقویت اشتغال، امنیت شغلی، همدلی بین کارگر و کارفرما، حمایت از تولیدکنندگان و تقویت عدالت و رفاه برای کارگران در دستور کار نمایندگان خواهد بود.

لازم به ذکر است که:

اعتبارنامه جناب آقای علی کرد نماینده مردم شریف شهرستانهای خاش و میرجاوه و بخش های کورین و نصرت آباد  با ۲۸۴ رای مثبت و بدون رای منفی تایید شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*